Како да резервирате?

Информации за возачи

Vila Flora

Категорија : Апартмани; Хотели;

од МКД

дeн.

Локација: Воска

Оддалеченост од центар: 0.02 км

Прегледано од : 16469 посетители

Апартмани

од

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Вила Флора е модерна и со стил опремена вила лоцирана во Охрид, во новата населба Далјан, на 100 метри од брегот на Охридското Езеро.
Се наоѓа на 10 минути пеш од самиот центар на градот и на 100 метри од самата плажа на езерото.
На своите гости исто така им стои на располагање и летната бавча со прекрасно уредениот двор преполн со разновидна флора која пак воедно е и заштитен знак на вилата, по која пак го добила своето име.
Исто така Вила Флора на своите гости им нуди и бесплатен чамец за пловидба по Охридското езеро. Како уште еден додаток што нуди Вила Флора на своите гости е и интернет приклучокот за постојана комуникација на гостите со глобалниот свет.

Сместување:
Собите се убаво уредени и нудат пријатна и тивка атмосфера за престој. Секоја од собите располага со сопствено купатило, ТВ приемник приклучен на кабелска телевизија, интернет приклучок и парно греење. Сите соби на вилата се распоредени во два влеза на три ката. Вила Флора располага со 2-креветни соби, 3-креветни соби и 4-креветни соби.

Ресторан:
Вилата содржи и сопствен ресторан со капацитет од 80 седишта.

Оддалеченост од

Центар: 0.02км

Езеро: 0.01км

Автобуска станица: 1.4км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај